מזותרפיה – טיפול אנטי אייג'ינג לפנים החל משנות העשרים

טיפול מזותרפיה הוא טיפול אנטי אייג'ינג עמוק יותר מטיפול פנים  רגיל.וכן טיפול שמטשטש  את צלקות האקנה והנקבוביות הפעורות של המטופל .

השפעת מזג האוויר, שימוש בתכשירים לא מתאימים , הגיל ,נזקי   הקיץ והחורף ,מצריך יותר חשיבות לטיפוח עור הפנים שלנו, ולכן יש להתחיל ולהמשיך ולטפח את עורנו בעזרת מזותרפיה .

טיפול מזותרפיה קיים במיוחד לשם טיפוח מסיבי של הפנים. מדובר למעשה בטיפול מרפאתי במסגרתו מחדירים לעור תרכובת מותאמת אישית לעור המטופל, המכילים שילוב של ויטמינים, מינרלים, אנטי אוקסידנטים ביחסים ומינונים שנבנים במיוחד עבור המטופל.

מכשיר המזותרפיה בנוי ממחטים דקיקות במיוחד  אשר מועברים על עור הפנים שלנו ויוצרים "פציעה מבוקרת בעור"

המחטים יוצרים תעלות שדרכן אנו מחדירים את החומרים המשקמים הנבחרים בקפידה למטופל,

בנוסף תפקיד המזותרפיה לעודד את ייצור הקולגן ההולך ונחלש עם השנים החל משנות העשרים המאוחרות.

לכן על מנת לא לאבד את הקולגן בעור הפנים אנו צריכים להתחיל בטיפולים אלו מוקדם ככל האפשר .

טיפול מזותרפיה מעניק לעור הפנים 3 יתרונות חשובים:

  • הגברת מידת האלסטיות.
  • החזרת החיות והזוהר לעורגם ע"י החדרת חומרים וגם ע"י הגברת מחזור הדם .
  • הגברת ייצור קולגן.

כיוון שנעשה כאמור שימוש במחטים קטנטנות, טכניקת השימוש בהן (זווית, עומק וצפיפות הדקירות) גורמת להגברת ייצור הקולגן.

התוצאה הסופית לאחר כמה טיפולים היא עור בוהק, חלק, בריא ומלא יותר, שמחזיר את הרעננות לפנים.

אמנם, נדרשים כמה טיפולים, אך אצל מרבית המטופלים, כבר לאחר טיפול או שניים  ניתן להבחין בשינוי ..

תוצאות מזותרפיה זקוקות לתחזוקה שוטפת ועל כן מומלץ לחזור על טיפול בודד פעמיים – שלוש בשנה.

טיפול מזותרפיה לעור הפנים

טיפול מזותרפיה לפנים הינו טיפול אנטי אייג'ינג יעיל הנועד לטשטוש צלקות והעלמת קמטים בפנים. הטיפול מבוצע באמצעות מכשור מתקדם ובצורה מבוקרת בידי קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת. טיפול מזותרפיה גורם לגוף לחזור ולייצר קולגן הנחוץ לשם שמירה על גמישות ולחות עור הפנים. לפרטים נוספים, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

למה מיועד טיפול מזותרפיה לפנים?

טיפול מזותרפיה לפנים מתבצע באמצעות מכשיר ייעודי בעל ראש מחטים הדוקר את עור הפנים בצורה עדינה ומבוקרת ובכך מעורר את תהליך ייצור הקולגן ואת התחדשות התאים. תוצאות הטיפול מביאות למראה ומרקם עור צעיר, גמיש ומוצק. הטיפול היעיל מספק פתרון למגוון בעיות בעור הפנים בהן: עור מדולדל, טשטוש צלקות וסימני מתיחה, העלמת קמטים, מיצוק העור ועוד. בתחילת הטיפול, מבצעת הקוסמטיקאית ניקוי יסודי של עור הפנים – פילינג ומורחת חומרים המכילים מינרלים, חלבונים וחומרי אנטי אייג'ינג. מהלך הטיפול עצמו כולל מעבר של מכשיר המחטים לאורך ולרוחב אזור הפנים, תוך התמקדות בקמטים ובצלקות. נוסף על פעולת הדקירה המבוקרת, מוחדרים לעור הפנים חומרים המביאים להתחדשות התאים והצערת העור. בסיום הטיפול, הקוסמטיקאית תמרח מסכות וקרמים שיקררו את העור והתוצאה המתקבלת תהיה עור פנים בריא, רענן חלק ומהודק.

טיפולי מזותרפיה מידי קוסמטיקאית פרא רפואית מקצועית ומנוסה

הבחירה בשיטת טיפול זו נקבעת לאחר ביצוע אבחון מקצועי בידי הגורם המטפל.

מדובר בסדרת טיפולים, כאשר בממוצע נדרשים שישה טיפולים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

לאחר הטיפול, תיתכן תחושת צריבה קלה, אולם היא חולפת לאחר יום או יומיים.

לאחר סיום סדרת הטיפולים, מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ויש למרוח קרם הגנה, שכן העור מצוי במצב רגיש.

טיפול מזותרפיה לפנים שכיח בעיקר בקרב אנשים בגילאי 30-50, שכן בגילאים אלה מתחילים להופיע קמטים. מזותרפיה לפנים הינו טיפול יעיל למלחמה בסימני גיל וקמטים.

ריקי פיקל היא קוסמטיקאית פרא רפואית מקצועית, מנוסה ובעלת הכשרה בטיפולי מזותרפיה לפנים בשיטה מתקדמת ויעילה במיוחד. הקליניקה, הממוקמת בצפון תל אביב, מציעה שורה של טיפולים אסתטיים וקוסמטיים איכותיים מידי מומחים.

לפרטים וקביעת תור בוואסטאפ לחצי כאן או התקשרי 054-7773710

טיפולי מזותרפיה לפנים

טיפול מזותרפיה לפנים

למראה של הפנים יש השפעה ניכרת על הדימוי העצמי. כשהשנים מתחילות לתת את אותותיהן, והפנים מתמלאים בדרגה בקמטים, צלקות, סימני מתיחה ורפיון, כדאי לטפל בכך – ואחת הדרכים האפקטיביות ביותר היא מזותרפיה. מהות טיפול מזותרפיה לפנים היא הזרקה של חומרים מזינים לנקודות נבחרות ברחבי הפנים. לפעולה זו תועלת כפולה: קודם כל החומרים עצמם – ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון, חומצה היאלורונית, חומצות אמינו ועוד – מספקים לעור הפנים את המרכיבים התזונתיים הנחוצים לו ובכך משפרים את המראה שלו. בנוסף, ההזרקה עצמה מייצרת פגיעה מבוקרת בשכבת הדרמיס בעור. פגיעה זו גורמת לגוף לייצר יותר קולגן – חלבון המהווה בסיס לרקמות עור חדשות. רקמות אלה מטבען מתאפיינות במראה חלק ומוצק יותר, כך שגם לתהליך זה יש חלק בהחזרת החיוניות והרעננות לפנים. ריקי פיקל מבצעת טיפולי מזותרפיה לפנים באמצעות מכשור מתקדם ועל בסיס ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית.