אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו

054-7773710


  טיפול באקנה

  אקנה היא תופעה שמשפיעה על 80% מהאנשים בתקופת גיל ההתבגרות  ועד ל- 10% מקהל הנשים והגברים המבוגרים יותר.

  . הסיבות הגורמות להתפרצות פצעי אקנה בדרך כלל קשורות לגיל המטופלים. סוג העור, סגנון החיים ,שינויים הורמונאליים, תרופות, גוף לא מאוזן  ורקע גנטי.

  התכשירים לטיפול האקנה מבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועל רכיבים עוצמתיים. רכיבים ידועים ויעילים ביותר נבחרו בקפידה ומתפקדים לצד רכיבים פעילים, לא-אגרסיביים ולא-מגרים, על מנת ליצור סינרגיה אופטימלית להשגת תוצאות לאורך זמן.

  חשוב ביותר להתאים את החומרים למטופל בצורה אישית עם הכוונה מדוייקת ושמירת הקשר עם המטופל לאורך כל התקופה עד להחלמת האקנה.

  התכשירים לטיפול באקנה מורכבים ממוצרים לאיזון בלוטות החלב,הגורמות לפצעים , לאחר האיזון נמגר את התפרצות הפצעים.

  לכל מטופל ניתן פרוטוקול אישי, ומפעם לפעם נוריד ונשנה את הפרוטוקול לפי קצב התקדמות הטיפול.המטופל ידווח לנו על מצבו וישלח תמונות וכך נוכל לאבחן במדוייק כל שלב .ןולכן שיתוף פעולה מצד המטופל חשובה לנו .

  ככלל, ללא תכשירים אפקטיביים לא נוכל למגר את חיידק האקנה , וללא טיפול מתאים, המטופל יכול להשאר עם צלקות וחטטים בעור הפנים.

  בקליניקה אנו לא מוכרים חומרים לצורך מכירה, אלה לצורך ריפוי האקנה !!!!

  20-30% מהטיפול באקנה יושג בקליניקה

  80-70% מהטיפול יושג ע"י התמדה בשימוש בחומרים בבית

  כבר לאחר שלושה שבועות מתחילת הטיפול המשולב (בבית ובקליניקה) ניתן לראות שיפור דרמטי במראה הכללי, בבריאות ובתפקוד העור. הפורמולות העדינות הן פעילות מאוד, מרפאות ומטהרות סוגי אקנה שונים ומונעות את הופעתם של נגעים חדשים על פני העור. הן מחדירות לעור רכיבים אשר מלחחים, מסירים תאים מתים, מחדשים, מגנים ומבהירים (כולל כתמי פיגמנטציה פוסט דלקתיים). התוצאה עור בריא, קורן ומלא חיים המושג ללא תקופת החלמה ממושכת וללא פעולות פולשניות.

  הסיבות העיקריות להתפרצות פצעי אקנה:

  • חוסר איזון הורמונאלי.
  • טיפולי פוריות, היריון.
  • גלולות מסוימות למניעת היריון.
  • מתח (הפרשת DHEA מעודדת את פעילות בלוטות החלב).
  • תכשירי קוסמטיקה החוסמים את נקבוביות העור.
  • חשיפה ממושכת לשמש.

  טיפול בצלקות אקנה

  טיפול בצלקות אקנה נועד להשיב לפניכם את המראה הנעים והאסתטי ואת המרקם העדין והחלק של העור. אחת הבעיות המוכרות והכואבות של גיל ההתבגרות היא אקנה. התופעה נוצרת בשל שינויים הורמונליים ומתבטאת בהופעת פצעים מציקים וכואבים הגורמים למראה לא אסתטי ולירידה בביטחון ובדימוי העצמיים. אקנה הינה דלקת עור הנוצרת בזקיקי השיער ובלוטות החלב ומאפיינת את תקופת ההתבגרות המינית. ההתבטאות של האקנה היא הופעת פצעונים על הפנים. התופעה שכיחה בעיקר בקרב מתבגרים, אך היא עלולה להופיע גם בגילאים מבוגרים יותר. על מנת להתמודד עם הבעיה, יש להקפיד על היגיינה גבוהה, אולם בחלק מהמקרים, גם לאחר טיפול נכון והיעלמות הפצעים, נותרות צלקות. צלקות אקנה מופיעות בעיקר לאחר התפתחות של אקנה ציסטית קשה הפוגעת בשכבות העור העמוקות. מדובר בפגיעה אסתטית ותדמיתית שניתן לפתור אותה באמצעות טיפול בצלקות אקנה בשיטות מתקדמות ובטכניקות יעילות. למידע נוסף, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

  שיטות טיפול בצלקות אקנה בפנים

  אחת השיטות לטיפול בצלקות אקנה הינה באמצעות שימוש בחומצה רטינואית. החומצה המבוססת על ויטמין A משמשת לטיפול חיצוני בבעיית האקנה וכיום הוכחה יעילותה גם להחלקת צלקות ולהעלמתן. הטיפול כולל מריחה חיצונית של התכשיר המעודד ייצור סיבי קולגן ומאיץ נשירה של תאים משכבת העור החיצונית. טיפול קוסמטי יעיל לצלקות אקנה מבוסס על שימוש בחומצה גליקולית ולקטית. מדובר על טיפול פילינג המתבצע בקליניקה מקצועית או מכון קוסמטי ומספק תוצאות טובות במהירות לטווח קצר. במקרים בהם נותרו צלקות אקנה עמוקות במיוחד, ניתן למלאן ולטשטשן באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית. החומצה יוצרת עיבוי מחודש של העור ותהליך של הצערה. אחת השיטות החדשניות ביותר בתחום היא פילינג לייזר. הטיפול מסיר מצורה מבוקרת את השכבה העליונה של העור ומאפשר ייצור מחודש של רקמת החיבור בעור. מדובר על טכניקה איכותית לחידוש העור ולתיקון פגמים, קמטים וצלקות.

  טיפול להעלמת צלקות אקנה מידי קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה

  ריקי פיקל היא קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה ומנוסה המציעה מגוון טיפולים אסתטיים וקוסמטיים מקצועיים בקליניקה נעימה וידידותית הממוקמת בצפון תל אביב. בין הטיפולים המוצעים: טיפולי אנטי אייגינג, הסרת שיער, פיגמנטציה וטיפול בצלקות אקנה בשיטות חדשניות ובאמצעות תכשירים יעילים ואיכותיים. הטיפול בצלקות אקנה כולל הן מפגשים בקליניקה והן טיפול ביתי אפקטיבי שישיב לפניכם את המראה הנעים והאסתטי.

  טיפול בצלקות בפנים

  טיפול בצלקות בפנים נועד לטשטש ולהעלים פגמים בעור היוצרים מפגע אסתטי ופוגעים בדימוי העצמי. צלקות בפנים עלולות להיווצר כתוצאה מכוויות, תאונה, ניתוח, פצעי בגרות וכו'. צלקות בולטות באזור הפנים מהוות מפגע של ממש, אולם כיום, באמצעות טכניקות טיפול חדשניות ויעילות, ניתן לטפל בבעיה ולהגיע לתוצאות איכותיות. למידע נוסף, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

  שיטות וסוגי טיפול בצלקות בפנים

  ישנן כמה שיטות יעילות לטיפול בצלקות בפנים:

  • שימוש בקרם הגנה לפחות פעמיים ביום. יש לעסות את הקרם אל פנים הצלקת, כאשר פעולה זו משפרת את מראה הצלקת.
  • ג'ל סיליקון המסייע לטשטוש צלקות. מומלץ למרוח את התכשיר פעמיים ביום במשך שנה.
  • קרם הבהרה המפחית את הצבע בצלקת. התכשיר מכיל חומרים פעילים התורמים להתחדשות תאי העור.
  • מדבקות סיליקון שניתן להניח על הצלקת לאורך רוב שעות היום וזאת לתקופה של 3 עד 6 חודשים.
  • הזרקת דפומדרול שהינו סטרואיד המפחית נפיחות ואודם.
  • שיוף העור באמצעות לייזר – שיטה חדשנית ויעילה המחליקה את העור באזור הצלקת ומשיבה לו את המרקם והמראה האחיד. מדובר בשיטה המותאמת במיוחד לצלקות בפנים ומספקת תוצאות טובות ואיכותיות.

  טיפול בצלקות בפנים מחייב ידע, ניסיון והכשרה מקצועיים מתאימים. חשוב לבצע את הטיפול אך ורק בקליניקה מקצועית ובידי קוסמטיקאית בעלת הכשרה ומומחיות בתחום. כיום, אין צורך להשלים ולחיות עם צלקות בפנים ולחוש כי מדובר בגזרת גורל. אמנם, לתפיסתנו, צלקת אינה ניתנת להעלמה, אולם כיום ישנן שיטות וטכניקות טיפול מתקדמות ויעילות המביאות לטשטוש הצלקת ולעתים אף להעלמתה כליל.

  טיפול בצלקות אקנה בפנים עם המומחית בתחום

  הקליניקה של ריקי פיקל הממוקמת בצפון תל אביב, מתמחה במתן טיפולים אסתטיים וקוסמטיים מקצועיים וזאת על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה ומנוסה. ריקי פיקל מתמחה בשיטות טיפול בצלקות פנים באמצעות תכשירים ומכשור אפקטיביים. תוצאות הטיפול ישיבו לעור הפנים את המראה האסתטי ואת תחושת הביטחון שכה חסרה למטופל. הטיפולים כוללים שימוש בתכשירים המכילים חומרים פעילים איכותיים ומכשור חדשני. השילוב בין השניים, מספק תוצאות טיפול איכותיות לשיפור מראה ומרקם עור הפנים בצורה משמעותית הניכרת לעין.

  איך לטפל בצלקות אקנה?

  השאלה איך לטפל בצלקות אקנה מעסיקה רבים ובמיוחד צעירים בגיל ההתבגרות. אקנה היא מחלה השכיחה בעיקר בקרב מתבגרים, אולם גם אנשים מבוגרים יותר סובלים לעתים מהבעיה. צלקות אקנה נוצרות לרוב בשל אקנה ציסטית חמורה והן פוגעות במראה האסתטי ובתחושת הביטחון העצמי. כיום, ישנן שיטות טיפול יעילות להתמודדות על הבעיה וזאת במהירות וללא כאבים. לפרטים נוספים, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

  איך לטפל בצלקות אקנה ולהשיב לפניכם את המראה האסתטי והחיוך?

  פצעי אקנה נוצרים בשל חוסר איזון הורמונלי המביא להפרשה מוגברת מבלוטות החלב ובהמשך גם להיווצרות דלקת. האקנה מופיע בעיקר בפנים שכן מדובר באזור עשיר בבלוטות חלב. 5-10 אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מאקנה גם בגילאים מאוחרים יותר ובמקרים חמורים עלולים להישאר חטטים וצלקות. הטיפול בצלקות אקנה כולל כמה שיטות וטכניקות. בנוסף לפילינג הכימי שהיווה את הטיפול המרכזי עד היום, נכנסו לשימוש טכנולוגיות ייעודיות להעלמת או לכל הפחות לטשטוש צלקות אקנה. השיטות החדשות מבוססות על חימום וקילוף ממוקדים, פשוטים ויעילים המביאים לתוצאה איכותית. הטיפול בחימום מתבצע באמצעות מכשיר גלי רדיו והטיפול בקילוף מתבצע באמצעות מכשיר לייזר. מדובר בטכניקות טיפול המשפרות את איכות חיי המטופל וכל זאת ללא כאב ובזמן החלמה קצר.

  שיטות חדשניות ומתקדמות לטיפול יעיל בצלקות אקנה

  הטיפול בצלקות אקנה באמצעות גלי רדיו מבוסס על פעולת חימום של האזור מתחת לצלקת וזאת מבלי לפגוע בשכבה החיצונית של העור. החימום הממוקד מעודד ייצור קולגן ומילוי הצלקת. תוצאת הטיפול הינה השטחת ומילוי הצלקת ושיפור מראה ומרקם העור. הטכניקה השנייה מבוססת על קילוף העור וזאת באמצעות קרן לייזר המבצעת פעולת פילינג עדינה של האפידרמיס. שיטה זו מתאימה לטיפול בצלקות עמוקות היוצרות מרקם עור לא אחיד. פעולה משולבת של חימום וקילוף מספקת תוצאה מיטבית וכל זאת בסדרה של 3 עד 6 טיפולים.

  הקליניקה של ריקי פיקל הממוקמת בצפון תל אביב, מציעה מגוון רחב של טיפולים אסתטיים וקוסמטיים בשיטות חדשניות ויעילות במיוחד. ריקי פיקל היא קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה, מנוסה ובעלת התמחות בטיפול בצלקות אקנה. אם אתם מעוניינים לקבל תשובה לשאלה: איך לטפל בצלקות אקנה? הגעתם למקום הנכון!

  אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו
  054-7773710

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   טיפול פנים לגבר

   טיפולי פנים לגבר - כי גם לך מגיע היום יותר ויותר גברים מודעים לטיפוח עור הפנים שלהם ! כתוצאה מחשיפת העור לאקלים , לשמש, לשערות הפוכות שגורמות לעיתים לפצעונים ,ועוד שינויים שעוברים עם השנים,העור מזדקן מהר יותר. הגברים כמו הנשים רוצים...
   להמשך קריאה

   טיפולי אולטרסאונד

   אולטרסאונד HIFU (טיפול High Intensity Focused Ultrasound) את הטיפול אפשר להגדיר כמתיחת פנים ללא ניתוח !! מדובר בטיפול שבבסיסו הוא ,מכשיר אולטרסאונד, אבל ברמה גבוהה יותר, שייעודו למצק,להדק, ולהרים את עור הפנים. בסביבות גיל 25 אנו מתחילים לאבד כל שנה בין...
   להמשך קריאה

   טיפולי פוטותרפיה

   טיפולי הפוטותרפיה, אלו טיפולים באורות לדים צבעוניים שלכל צבע יש מטרה אחרת בשיפור טקסטורת העור. מתאים לטיפולי אקנה, פוסט אקנה, טיפולי אנטי אייגינג, העלמה וטישטוש  קמטים, וקימטוטים,מתיחה,הבהרה, והרגעת העור. הטיפול מתאים לכל הגילאים החל מתקופת הבגרות של הנער והנערה. הטיפול אינו...
   להמשך קריאה

   טיפול בגלי רדיו לפנים

   מכשיר  גלי הרדיו RF בקליניקה הינו המרצדס מכל מכשירי הגלי  רדיו , הוא משלב בתוכו 2 טכנולוגיות שעובדות בו זמנית , גלי רדיו ופולסים אלקטרו מגנטיים. שחשיבותם יעילה  מאוד להשגת התוצאות .האחת גורמת לחימוק הריקמה בעומק העור והשניה...
   להמשך קריאה

   טיפול מזותרפיה לפנים

   מזותרפיה – טיפול אנטי אייג'ינג לפנים החל משנות העשרים  טיפול מזותרפיה הוא טיפול אנטי אייג'ינג עמוק יותר מטיפול פנים  רגיל.וכן טיפול שמטשטש  את צלקות האקנה והנקבוביות הפעורות של המטופל . השפעת מזג האוויר, שימוש בתכשירים לא מתאימים , הגיל ,נזקי ...
   להמשך קריאה

   טיפול באקנה

   אקנה היא תופעה שמשפיעה על 80% מהאנשים בתקופת גיל ההתבגרות  ועד ל- 10% מקהל הנשים והגברים המבוגרים יותר. . הסיבות הגורמות להתפרצות פצעי אקנה בדרך כלל קשורות לגיל המטופלים. סוג העור, סגנון החיים ,שינויים הורמונאליים, תרופות, גוף לא מאוזן ...
   להמשך קריאה

   טיפול פיגמנטציה בפנים

   פיגמנטציה נובעת מסיבות שונות כמו: כתמי גיל (הזדקנות עור גנטית). כתמי שמש. מלזמה (שינויים הורמונאליים, טיפולי פוריות, היריון ושימוש בגלולות מסוימות למניעת היריון). כתמים שנגרמים מטראומה בעור (כוויות, פצעי אקנה, תגובות דלקתיות וטיפולי אקספוליאציה אגרסיביים הכוללים מכשירים...
   להמשך קריאה

   הסרת שיער ipl

   הסרת שיער ב-  IPL במכשיר ונוס העולמית כולנו כבר יודעים שטיפולי שהסרת שיער באי פי אל הם הפתרון היעיל והנוח ביותר. טיפולי הסרת שיער ב IPL  מתאימים לכל אדם שסובל משיער מיותר, בכל חלק בגוף,והפנים . להסרת השיער נדרשים בין 8-12...
   להמשך קריאה

   אנטי אייגינג

   טיפולי אנטי אייגינג לצעירות מגיל 25-40 רצוי ונכון לבצע ככל הניתן טיפולים למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת הנעורים שלו. המשמעות היא תיקון, הגנה, ומניעה. הרבה מאוד דברים בשגרת החיים שלנו גורמים נזק לעור, לשכב בשמש בלי הגנה, עישון, קרינה ממחשבים...
   להמשך קריאה

   טיפול ביוממטי לבוגרות

   טיפול ביומימטי הוא למעשה שם כולל לסדרה של הליכים שאת רובם את כבר בטח מכירה, והם משתלבים יחד כדי לייצר למעשה חיקוי של תהליכים טבעיים המתרחשים בגוף. ביומימטיקה, חיקוי תהליכי החיים, משתמשת בטכנולוגיה כדי לחקות וליצר באופן מלאכותי...
   להמשך קריאה
   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support