טיפולי אנטי אייגינג לצעירות מגיל 25-40

רצוי ונכון לבצע ככל הניתן טיפולים למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת הנעורים שלו.

המשמעות היא תיקון, הגנה, ומניעה.

הרבה מאוד דברים בשגרת החיים שלנו גורמים נזק לעור, לשכב בשמש בלי הגנה, עישון, קרינה ממחשבים או טלפונים סלולריים, תזונה לא נכונה, שתיית מים מועטה, לחצים, אורך חיים , ועוד . כל אלה גורמים להזדקנות מוקדמת של העור, על כך יש להוסיף את ההזדקנות הטבעית של העור, לכן חשוב לטפל בעור הפנים כדי למנוע ככל הניתן פגמים עתידיים כמו פיגמנטציה, כתמים, רפיון עור ועוד.

אחד התהליכים הנפוצים באנטי אייגינג הוא פילינג חומצות שמטרתו לקלף את שכבת העור החיצונית ביותר, זו שספגה את נזקי שמש ,העישון, זיהום אוויר ,ועוד שאר פגיעות. שגורמים לעור הפנים להראות עייף, חסר ברק וחיות, ולהראות מבוגר מכפי הגיל.

טיפולי אנטי אייגינג והחלטת הטיפול נעשית לאחר אבחון מדויק של העור.

לפרטים וקביעת תור בוואסטאפ לחצי כאן או התקשרי 054-7773710

טיפולי אנטי אייגינג לפנים

אנטי אייגינג הוא תחום שנועד לצמצם את הפער שבין תוחלת החיים ההולכת ועולה לבין איכות החיים. העולם המודרני מתאפיין בהתפתחויות טכנולוגיות ומדעיות במגוון תחומי החיים וכך גם בעולם הרפואה. לאור העלייה בתוחלת החיים, מושקעים משאבים ומאמצים רבים לשיפור איכות חיינו ולשמירה על מראה אסתטי וחיוני גם בגיל מתקדם. לאורך השנים, מופיעים על גבי עור הפנים סימני גיל שונים שבאמצעות טיפולים מתקדמים ויעילים, ניתן להעלימם או לכל הפחות לטשטשם. טיפולי האנטי אייגינג משפרים באופן ברור ומשמעותי את מראה העור וכן תורמים לחיוניותו ובריאותו. הטיפול אינו כרוך בסיכונים הקיימים בהליכים ניתוחיים ואינו מחייב תקופת החלמה ממושכת.