טיפולי אנטי אייגינג למתקדמות נועדו לתקן את ניזקי העור שנפגע במשך השנים.

כאשר העור כבר ניזוק וסימני הגיל התרבו כתוצאה מאי טיפול נכון עקבי ומדויק , הטיפול יכיל שימוש בחומצות חזקות יותר על מנת להשיל את שכבת העור העליונה שניזוקה.

וכאן נוכל ורצוי להשתמש במכשור טכנולוגי מתקדם בהתאם למצב העור.

טיפול בגלי רדיו

טיפול באמצעות גלי רדיו המוקרנים על העור בעוצמה מתאימה יוצרים רטט על גבי העור. אותם רטטים קטנים הופכים לאנרגיה חמה שגורמת לעור להתמצק ולהתהדק, ובסוף גם גורמים לך להיראות צעירה יותר. מדובר בטיפול שאינו כואב ואינו מזיק לעור, אך לרוב כזה שיצריך סדרה של טיפולים על מנת לראות במקום לפני שתראי תוצאות של ממש ..

היתרון בגלי רדיו הוא שבניגוד ללייזרים אחרים גלי הרדיו אינם מושפעים מצבע העור, לכן ניתן לבצע את הטיפול על כל גוון עור ובכל גיל והוא בטוח מאוד לשימוש. מדובר בטיפול שיתאים לנשים צעירות יחסית, מגיל 35 ומעלה, שרוצות לטפל מעט בקמטוטים קטנים או להקדים רפואה למכה, ולנשים מבוגרות בעלות קמטים עמוקים שרוצות להשטיח את הקמטים ולמצק את העור.

טיפול IPL (טיפול Intense Pulse Light)

דומה לטיפול בגלי רדיו, רק שבמקום רדיו הוא משתמש באור. אולי כבר הכרת את הטיפול כאמצעי יעיל להסרת שיער מהגוף, אך מסתבר שיש לו השפעה נהדרת גם על עור הפנים. האור המופק מתוך מכשיר מיוחד נשלח בפולסים של אנרגיה חזקה ומדויקת המגיעים היישר אל תוך שכבות העור העמוקות ביותר. פעולת החימום שיוצר האור מחדשת את התאים, מעודדת ייצור מחודש של קולגן, ומותחת את עור הפנים, הצוואר ואפילו את אזור המחשוף. לאחר טיפול כזה העור נראה צעיר יותר, מתוח ורענן. טיפול זה מצוין גם לטיפול בכתמי פיגמנטציה וגם להעלמת נימי דם.

אנטי אייגינג לגיל הצעיר

בשיטה זו, משתמשים במכשיר הפולט פולסים חשמליים קטנים אל תוך העור ומבצע למעשה שתי פעולות – האחת, מחדיר אל תוך העור חומרים חיוניים, והשנייה, מעודד את העור להגביר את ייצור הקולגן והאלסטין באופן טבעי.

בשונה מטיפול המזותרפיה עם המחטים, מדובר בטיפול לא פולשני ולא כואב, שאינו מצריך החלמה מיוחדת. יתכן שלאחר הטיפול תישארי עם אדמומיות או רגישות קלה שאמורה לחלוף במהירות. הטיפול מתאים לבעלות עור צעיר שמעוניינות לשמר ותחזק את עורן, ולהאט את הזדקנות העור.

טיפול במסכת אורות פוטותרפיה LED

מסתבר שאורות LED מחוללים שינוי בעולם האנטי־אייג'ינג. את מסכת האורות מניחים על הפנים כחלק מטיפול פנים והיא למעשה מכסה את העור כדי שכל החומרים שמרחו עליו יספגו בצורה הטובה ביותר. האור מוקרן אל הפנים בעוצמה גבוהה והאנרגיה שהוא פולט משמשת להאצת תהליכי ריפוי, גירוי, ייצור מוגבר של קולגן והתחדשות תאים פגומים. את צבע האור בוחרים, אגב, לפי מצב העור. אור כחול למשל מתאים במיוחד לסובלים מאקנה, בעוד שאור אדום טוב לטשטוש קמטים.

כל צעירות הוליווד כבר העלו תמונה עם מסכת האורות לאינסטגרם שלהם, אז ניתן לומר שזה טיפול שמתאים לכל הגילאים. חשוב כמובן לבחור באיש מקצוע שיידע להתאים הן את צבע האור והן את החומרים המזינים לסוג העור שלך ולצרכים שלו.

פילינג יהלום

פילינג שמתבצע על – ידי חלקיקי יהלומים קטנים (תודי שאת כבר מרגישה יוקרתית יותר). הפילינג מבצע למעשה את אותה פעולה של פילינג עמוק, אך הפעם, הברשת העור וקילופו מתבצעות באמצעות מכשיר שבקצהו ראש עם חלקיקי יהלומים אשר משפשפים את העור בעדינות ומקלפים ממנו את שכבת התאים המתים. על עומק הקילוף מחליטים מראש ואז מתאימים את קוטר היהלום המתאים לשכבת העור הנבחרת.

בדיוק כמו בפילינג רגיל גם כאן יש רמות שונות של עומק שאליו ניתן להגיע. הפילינג השטחי יותר יתאים לנשים בעלות קמטוטים קטנים, הפילינג העמוק יותר יתאים לצלקות שטחיות וחטטים, והפילינג הכי עמוק יתאים לבעלות קמטים ופגמים עמוקים בעור. לא מדובר בטיפול למראה זוהר רגעי אלא בטיפול שיקומי מעמיק.

אולטרסאונד HIFU (טיפול High Intensity Focused Ultrasound)

את הטיפול הזה יש שמגדירים כמתיחת פנים ללא ניתוח. מדובר בטיפול שבבסיסו הוא ,מכשיר אולטרסאונד, אבל ברמה גבוהה יותר. הוא מאפשר לקרני אולטראסאונד ממוקדות לחדור אל תוך שכבת העור ולגעת בסיבי האלסטין והקולגן.

הסיבים הללו מתכווצים, נפח השריר ־ עצב יורד וכך הפנים נראות מתוחות והדוקות ומורמות. אותה נגיעה גם מעוררת את הסיבים לייצור מחודש ומעניקה תוצאות שיכולות להישאר אפילו עד שנה ויותר לאחר סדרת הטיפולים.

השיפור אמנם ניכר כבר אחרי הטיפול הראשון אך הוא נמשך לאורך הטיפולים הבאים, והקולגן שמתחדש ממשיך לעבוד גם לאחר סיום הטיפולים ולכן את התוצאה המשמעותית והאמיתית תראה רק לאחר חצי שנה. עם זאת, מדובר בטיפול בטוח שנותן אפקט של מתיחה והרמה משמעותיות, אין תקופת שיקום או החלמה והוא אינו כואב או פולשני.