טיפולי אנטי אייגינג לצעירות מגיל 25-40

רצוי ונכון לבצע ככל הניתן טיפולים למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת הנעורים שלו.

המשמעות היא תיקון, הגנה, ומניעה.

הרבה מאוד דברים בשגרת החיים שלנו גורמים נזק לעור, לשכב בשמש בלי הגנה, עישון, קרינה ממחשבים או טלפונים סלולריים, תזונה לא נכונה, שתיית מים מועטה, לחצים, אורך חיים , ועוד . כל אלה גורמים להזדקנות מוקדמת של העור, על כך יש להוסיף את ההזדקנות הטבעית של העור, לכן חשוב לטפל בעור הפנים כדי למנוע ככל הניתן פגמים עתידיים כמו פיגמנטציה, כתמים, רפיון עור ועוד.

אחד התהליכים הנפוצים באנטי אייגינג הוא פילינג חומצות שמטרתו לקלף את שכבת העור החיצונית ביותר, זו שספגה את נזקי שמש ,העישון, זיהום אוויר ,ועוד שאר פגיעות. שגורמים לעור הפנים להראות עייף, חסר ברק וחיות, ולהראות מבוגר מכפי הגיל.

טיפולי אנטי אייגינג והחלטת הטיפול נעשית לאחר אבחון מדויק של העור.

טיפולי אנטי אייגינג לפנים

אנטי אייגינג הוא תחום שנועד לצמצם את הפער שבין תוחלת החיים ההולכת ועולה לבין איכות החיים. העולם המודרני מתאפיין בהתפתחויות טכנולוגיות ומדעיות במגוון תחומי החיים וכך גם בעולם הרפואה. לאור העלייה בתוחלת החיים, מושקעים משאבים ומאמצים רבים לשיפור איכות חיינו ולשמירה על מראה אסתטי וחיוני גם בגיל מתקדם. לאורך השנים, מופיעים על גבי עור הפנים סימני גיל שונים שבאמצעות טיפולים מתקדמים ויעילים, ניתן להעלימם או לכל הפחות לטשטשם. טיפולי האנטי אייגינג משפרים באופן ברור ומשמעותי את מראה העור וכן תורמים לחיוניותו ובריאותו. הטיפול אינו כרוך בסיכונים הקיימים בהליכים ניתוחיים ואינו מחייב תקופת החלמה ממושכת.

טיפולי אנטי אייגינג לתיקון פגמים ומניעת הזדקנות העור

טיפולי אנטי אייגינג מתבצעים בקליניקות מקצועיות ומספקים יתרונות רבים. הטיפול משמר את המראה הטבעי של הפנים ואינו מקנה להם מראה נוקשה ופלסטי המתקבל לאחר מתיחות פנים וטיפולים דרסטיים אחרים. תחום האנטי אייגינג מהווה כיום טרנד ומרכיב חשוב ומוביל בעולם הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים. מדובר על שיטות וטכניקות טיפול מהדור החדש המונעות הזדקנות של העור ומשמרות מראה צעיר, בריא ורענן. הטיפולים כוללים תיקון פגמים, הגנה ומניעה. מדובר בתחום רחב למדי המספק מענה איכותי ומקצועי למגוון מצבים וצרכים: העלמת קמטוטים, פיגמנטציה, עור יבש וצהוב, נימי דם מורחבים, הידלדלות העור, נקבוביות מורחבות ועוד. ריקי פיקל היא קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה ומנוסה המעניקה טיפולים קוסמטיים ואסתטיים בקליניקה מקצועית הממוקמת בצפון תל אביב. בין הטיפולים הניתנים, טיפולי אנטי אייגינג המיועדים לתיקון נזקי עור שנוצרו לאורך השנים.

טיפולי אנטי אייגינג מתקדמים מידי מומחים

הטיפולים המקצועיים כוללים: טיפול בגלי רדיו היוצר רטט על גבי העור וגורם לו להתמצק ולהתהדק. טיפול IPL באמצעות גלי אור המעודדים ייצור מחודש של הקולגן ומותחים את עור הפנים. טיפולי פוטותרפיה באמצעות מסכת אורות, פילינג יהלום, אולטרסאונד ועוד. ריקי פיקל הינה בעלת מומחיות ביישום טכניקות טיפול אנטי אייגינג מתקדמות ואפקטיביות במיוחד וזאת תוך הקפדה על יחס אישי לכל מטופל ומטופלת ומענה לכל בקשה וצורך אישיים.

 

טיפול אנטי אייג'ינג

כל אחד ואחת מאיתנו מתבגרים בכל יום שעובר. זוהי כמובן עובדה שאי אפשר להתעלם ממנה, מה גם שהחל מגיל מסוים אפשר להתחיל לראות את הסימנים של השנים שחולפות על הפנים שלנו, וגם במקומות אחרים בגוף. כשנוצר פער בין התחושות הפנימיות והאנרגיות החיוניות,- לבין המראה החיצוני שמשדר עייפות וזקנה, כדאי להגיע לטיפול אנטי אייג'ינג. טיפול זה מחזיר לנו את המראה הצעיר והרענן, ואיתו את רוח הנעורים ואת הדימוי העצמי הרצוי. ריקי פיקל מטפלת במגוון רחב של שיטות עם מכנה משותף משמעותי – היכולת לשקם נזקי עור שונים שהצטברו עם השנים ולשפר את איכות החיים.

איך להבטיח מקסימום שיפור בזכות טיפולי אנטי אייג'ינג?

  • להתחיל בגיל צעיר – ככל שמתחילים בשגרת הטיפולים בגיל צעיר יותר, כך הטיפול הופך לאפקטיבי יותר. בזכות הקדמת התרופה למכה, העור שלכם לא יראה מבוגר יתר על המידה שלא לצורך בשום שלב בחיים.
  • צמצום החשיפה לשמש – השמש גורמת לפיגמנטציה לא מחמיאה ומאיצה תהליכי הזדקנות בעור באזורים שונים בגוף. אמנם חשוב כן לצאת לשמש כדי לספוג ויטמין D, אבל באפן זהיר ותוך מריחת מקדם הגנה על האזורים החשופים ובפרט הפנים.
  • תזונה נכונה – תזונה לא נכונה מובילה לריבוי רדיקלים חופשיים שגורמים להזדקנות מהירה של העור (ולא רק שלו). לעומת זאת תזונה עם מעט שומנים מהחי והרבה מאכלים שיש בהם ויטמינים, מינרלים, ונוגדי חמצון מסייעת לשמר את ההישגים של טיפולי אנטי אייג'ינג.
  • טיפוח הנפש – המראה החיצוני שלנו משקף במידה בלתי מבוטלת גם את מה שמתרחש עמוק בתוכנו. תחביבים, מוזיקה, פעילויות משרות שלווה כמו מדיטציה וגם שינה מספקת מזינים את הנפש ומשלימים את האימפקט של הטיפולים.

הניסיון שמבטיח טיפול אנטי אייג'ינג מדויק לכל אחד ואחת

מפתח חשוב נוסף להצלחת טיפולי האנטי אייג'ינג הוא התאמה מדויקת שלו לכל אחד ואחת. זוהי גם החוזקה הבולטת של ריקי פיקל. אחרי יותר מ-30 שנים בתחום כקוסמטיקאית פרא רפואית בכירה, ריקי יודעת למצוא את המענה הנכון ביותר לכל צורך. בין השיטות שבהן היא נעזרת כדי לשפר את המראה ואת החיים של נשים וגם גברים תוכלו למצוא IPL, מזותרפיה, גלי רדיו ועוד. בכל טיפול מושם דגש רב על בטיחות ועדינות לצד אפקטיביות. עוד כדאי לדעת שבזכות המכשירים המתקדמים הטיפולים קלים, לא פולשניים ומאפשרים חזרה מהירה לשגרה.