הסרת שיער ב-  IPL במכשיר ונוס העולמית

כולנו כבר יודעים שטיפולי שהסרת שיער באי פי אל הם הפתרון היעיל והנוח ביותר.

טיפולי הסרת שיער ב IPL  מתאימים לכל אדם שסובל משיער מיותר, בכל חלק בגוף,והפנים .

להסרת השיער נדרשים בין 8-12 טיפולים וזאת כדי להשיג תוצאות רצויות , הטיפולים מתבצעים במרווחים של 4-6 שבועות בין טיפול לטיפול

הטכנולוגיה של ונוס עובדת בצורה יעילה ביותר, מהירה, ללא כאבים וללא גרימת כוויות , והחשוב ביותר מאושר ע"י משרד הבריאות.

20 שנות וותק ומאות לקוחות מרוצים.

תוצאות הסרת שיער בלייזר

ניתן לומר בוודאות שטיפולי הסרת שיער  בטיפולי IPL הינם יעילים מאוד  לשנים רבות

מומלץ לעשות סידרת טיפולים של 10- 12 טיפולים כדי להגיע לתוצאות, אך יש גם מקרים שמספיקים בפחות טיפולים, או ליותר טיפולים וזאת בהתאם   לעובי השערה וצבע השיער  שלהלקוח/ לקוחה ,ו לכן ניתן לבצע גם טיפולים בודדים.

הסרת שיער בשיטת ipl

הסרת שיער ipl היא שיטה וטכנולוגיה מתקדמת בתחום הטיפולים האסתטיים. השיטה מבוססת על שימוש בקרני אור וידועה בשמה המלא: Intense Pulsed Light. הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל הגילאים ומתבצע לאחר אבחון והתאמה מדויקים של הצרכים האישיים של המטופל, סוג הטיפול, מספר הטיפולים הנדרש ומשך הטיפול.

למידע נוסף, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

טיפול הסרת שיער ipl לתוצאות מעולות ומהירות ללא כאבים

טיפול הסרת שיער ipl מתבצע באמצעות קרני אור בעלות ספקטרום רחב. פעולת המכשיר המתקדם הופכת את אנרגיית האור לאנרגיית חום המפעילה תהליכים ביוכימיים החיוניים להתחדשות העור. טיפול הסרת שיער בשיטה זו נחשב ליעיל במיוחד. קרן האור נטמעת ונבלעת בשערה ומגיעה עד לזקיק. אפקט החימום הנוצר, גורם לניתוק של זקיק השערה מנים הדם שנצרב. פעולה זו מפסיקה את ההזנה לשורשי השיער ומאפשרת הסרה פשוטה של השיער ומניעת צמיחה מחודשת. מדובר בטכנולוגיה חדשנית ויעילה המספקת תוצאות איכותיות בזמן קצר וללא כאב כלל. הטיפול אינו כרוך באי נעימות ואינו דורש זמן החלמה או התאוששות. אתם יוצאים מהקליניקה חלקים ומחויכים וחוזרים לשגרת חייכם באופן מלא.

קליניקה מקצועית לטיפול הסרת שיער בפנים ipl

טיפול הסרת שיער בשיטת ipl מותאם באופן אישי עבור כל לקוח ולקוחה על פי העדפותיהם וצרכיהם. הטיפול מתבצע בקליניקה מקצועית על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת, מיומנת ובעלת הכשרה וניסיון בשיטת טיפול זו. הקליניקה של ריקי פיקל מציעה טיפולים אסתטיים וקוסמטיים מגוונים התורמים למראה עור אסתטי וזוהר, מרקם חלק ונעים למגע, חיוניות ורעננות. הטיפולים מתאימים למגוון צרכים ומטרות: הסרת שיער בשיטת ipl, טיפול בצלקות אקנה, טיפולי פיגמנטציה, מזותרפיה ועוד. ריקי פיקל הינה בעל מומחיות בטכניקות הטיפול המתקדמות והיעילות ביותר הכוללות שימוש במכשור חדשני ותכשירים המכילים חומרים פעילים חיוניים ומזינים. הטיפולים מאפשרים לנו להגשים לכל אחד ואחת חלום וליהנות ממראה עור צעיר, חלק ובריא.

ipl הסרת שיער

לשיער גוף אין תפקיד חיוני עבור בני האדם, והוא נתפש ע"י רבות ורבים כלא רק מיותר, אלא כפוגע באסתטיות. בהתאם לכך, פותחו לאורך ההיסטוריה שלל שיטות להסרת שיער: במצרים העתיקה נעזרו בסוכר מומס, בימי האימפריה הרומית הטיפול הנפוץ ביותר היה שפשוף הגוף עם אבנים, וכיום, למרבה השמחה, ישנן שיטות מתקדמות יותר ובראשן ipl – טיפול בהבזקי אור (Intense Pulsed Light) שמשמש למגוון מטרות. גם כשהמטרה היא הסרת שיער ipl מתאפיינת במספר יתרונות מובהקים, ולכן כדאי להיעזר בה. המלצה חשובה נוספת היא לעבור את הטיפול בהבזקי אור עם קוסמטיקאית שמשתמשת במכשיר מתקדם ומיומנת בתפעולו – כמו הקוסמטיקאית הפרא רפואית ריקי פיקל.

 

היתרונות העיקריים של הסרת שיער ipl

  • התאמה מדויקת לסוג השיער – בזכות האפשרות לבחור את אורך הגל של קרני האור ניתן לטפל בשערות בהירות וגם כהות.
  • התאמה מדויקת לגוון העור – בזכות כיוונון אורך הגל גם ניתן להיעזר במכשיר הסרת שיער ipl אצל אנשים בהירי עור, וגם כהי עור.
  • בטיחות מרבית – בתנאי כמובן שעוברים את הטיפול בקליניקה מקצועית שמצוידת בדגם מתקדם של המכשיר המשגר את קרני האור, הטיפול בטוח ואינו כואב לרוב המטופלים.
  • אפקטיביות גבוהה – התוצאות המרשימות מתקבלות תוך מספר טיפולים מועט יחסית, לפחות 80% מהשיער המיותר מוסר וכל שאר השערות מתבהרות והופכות לבלתי מורגשות. בנוסף, השינוי נשמר למשך מספר שנים לכל הפחות.

 

הסרת שיער בשיטת ipl – בלי כאבים או אי נוחות

הסרת שיער ipl היא טיפול לא פולשני וגם כזה לא גורם לכאב. העור באזור שממנו רוצים להסיר את שיער הגוף נמרח בג'ל לפני תחילת הטיפול, כך שהוא לא מתחמם כלל. בנוסף, אנרגיית האור מתאפיינת ברכות וגם לכך יש חלק בעובדה שהמטופלים והמטופלות אינם חשים אי נוחות. החזרה לשגרה אחרי כל מפגש הינה מידית. בין טיפול לטיפול נדרש מרווח של 4-6 שבועות, כשמספר המפגשים הוא בין 3 ל-10, בהתאם למידת השיעור. עם ריקי פיקל אתם יכולים להתמסר לטיפול בראש שקט ולדעת שהמכשיר שבו היא נעזרת קיבל את כל האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות, ושבנוסף היא עצמה מיומנת מאוד בהפעלתו ובמיצוי היכולות שלו, בדרך לגוף חלק באמת.