הסרת שיער ב-  IPL במכשיר ונוס העולמית

כולנו כבר יודעים שטיפולי שהסרת שיער באי פי אל הם הפתרון היעיל והנוח ביותר.

טיפולי הסרת שיער ב IPL  מתאימים לכל אדם שסובל משיער מיותר, בכל חלק בגוף,והפנים .

להסרת השיער נדרשים בין 8-12 טיפולים וזאת כדי להשיג תוצאות רצויות , הטיפולים מתבצעים במרווחים של 4-6 שבועות בין טיפול לטיפול

הטכנולוגיה של ונוס עובדת בצורה יעילה ביותר, מהירה, ללא כאבים וללא גרימת כוויות , והחשוב ביותר מאושר ע"י משרד הבריאות.

20 שנות וותק ומאות לקוחות מרוצים.

לפרטים וקביעת תור בוואסטאפ לחצי כאן או התקשרי 054-7773710

תוצאות הסרת שיער בלייזר

ניתן לומר בוודאות שטיפולי הסרת שיער  בטיפולי IPL הינם יעילים מאוד  לשנים רבות

מומלץ לעשות סידרת טיפולים של 10- 12 טיפולים כדי להגיע לתוצאות, אך יש גם מקרים שמספיקים בפחות טיפולים, או ליותר טיפולים וזאת בהתאם   לעובי השערה וצבע השיער  שלהלקוח/ לקוחה ,ו לכן ניתן לבצע גם טיפולים בודדים.

הסרת שיער בשיטת ipl

הסרת שיער ipl היא שיטה וטכנולוגיה מתקדמת בתחום הטיפולים האסתטיים. השיטה מבוססת על שימוש בקרני אור וידועה בשמה המלא: Intense Pulsed Light. הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל הגילאים ומתבצע לאחר אבחון והתאמה מדויקים של הצרכים האישיים של המטופל, סוג הטיפול, מספר הטיפולים הנדרש ומשך הטיפול.

למידע נוסף, פנו אל הקליניקה של ריקי פיקל.

טיפול הסרת שיער ipl לתוצאות מעולות ומהירות ללא כאבים

טיפול הסרת שיער ipl מתבצע באמצעות קרני אור בעלות ספקטרום רחב. פעולת המכשיר המתקדם הופכת את אנרגיית האור לאנרגיית חום המפעילה תהליכים ביוכימיים החיוניים להתחדשות העור. טיפול הסרת שיער בשיטה זו נחשב ליעיל במיוחד. קרן האור נטמעת ונבלעת בשערה ומגיעה עד לזקיק. אפקט החימום הנוצר, גורם לניתוק של זקיק השערה מנים הדם שנצרב. פעולה זו מפסיקה את ההזנה לשורשי השיער ומאפשרת הסרה פשוטה של השיער ומניעת צמיחה מחודשת. מדובר בטכנולוגיה חדשנית ויעילה המספקת תוצאות איכותיות בזמן קצר וללא כאב כלל. הטיפול אינו כרוך באי נעימות ואינו דורש זמן החלמה או התאוששות. אתם יוצאים מהקליניקה חלקים ומחויכים וחוזרים לשגרת חייכם באופן מלא.

קליניקה מקצועית לטיפול הסרת שיער בפנים ipl

טיפול הסרת שיער בשיטת ipl מותאם באופן אישי עבור כל לקוח ולקוחה על פי העדפותיהם וצרכיהם. הטיפול מתבצע בקליניקה מקצועית על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת, מיומנת ובעלת הכשרה וניסיון בשיטת טיפול זו. הקליניקה של ריקי פיקל מציעה טיפולים אסתטיים וקוסמטיים מגוונים התורמים למראה עור אסתטי וזוהר, מרקם חלק ונעים למגע, חיוניות ורעננות. הטיפולים מתאימים למגוון צרכים ומטרות: הסרת שיער בשיטת ipl, טיפול בצלקות אקנה, טיפולי פיגמנטציה, מזותרפיה ועוד. ריקי פיקל הינה בעל מומחיות בטכניקות הטיפול המתקדמות והיעילות ביותר הכוללות שימוש במכשור חדשני ותכשירים המכילים חומרים פעילים חיוניים ומזינים. הטיפולים מאפשרים לנו להגשים לכל אחד ואחת חלום וליהנות ממראה עור צעיר, חלק ובריא.